NEWS: Chatbots.org survey on 3000 US and UK consumers shows it is time for chatbot integration in customer service!read more..

Chatbots by Insite

Aztekium Bot a chatbot / chat bot representing Aztekium.pl

chatbot, chatterbot, conversational agent, virtual agent Aztekium Bot Aztekium Bot (lub AZBot) - polski bot internetowy (Chatbot), który na zasadzie luźnej rozmowy z użytkownikiem, pomaga mu w wielu czynnościach. W przeciwieństwie do innych tego typu Chatbotów, nie ma on za zadanie udawać człowieka lecz ma mu pomagać w zdobywaniu informacji, rozrywce i nauce. Program jest rozwijany od stycznia 2011 roku.

Aztekium Bot działa wyłącznie w oparciu o stronę internetową. W przeciwieństwie do wyszukiwarek internetowych, głównym założeniem AZBota jest dostarczanie użytkownikowi nie listy informacji do wyboru - ale podanie jednej, konkretnej, oczekiwanej przez użytkownika informacji. Interfejs komunikacji z botem jest tekstowy. Program powstał w języku Python.

Robo Ed a chatbot / conversational agent representing Conpet/ PETROBRAS - Brazil

chatbot, chatterbot, conversational agent, virtual agent Robo Ed Olá! Meu nome é Ed, estou aqui para ajudar na preservação de energia e de outros recursos naturais. Sobre o que você quer conversar?
Page 1 of 1 pages with 2 chatbots 1
Add your Chatbot